Araç Kiralama Araç Kiralama
Bize Ulaşın

Bornova da Uygun Fiyata Araç Kiralama

Bornova Araç Kiralama

Tiryaki Binay Rent A Car, Bornova araç kiralama sektöründe her yıl dünyanın kadrosu güçlü araç farkı ile siz değerli müşterilerine 2013 yılından bu yana araç kiralama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin daha iyi boyutlara ulaşması için sürekli çalışan ve kendini geliştiren Binay Rent A Car, müşterinin güvenliği için parkında bulunan bütün araçlarına kasko sigorta ve gerekli bakımları yaptırmaktadır. İzmir araç kiralama alanında Köklü bir firma haline gelmek ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için her geçen gün çalışan Tiryaki Binay Rent A Car, deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmeti ile kısa sürede sektörde adını duyuran firmalar arasında yer almıştır.

Araç Kiralama Bornova

Tiryaki Binay Rent A Car, araç kiralama Bornova hizmetleri arasında siz değerli müşterilerine günlük aylık ve uzun dönem araç kiralama hizmetinin yanı sıra transfer hizmetleri de sağlamaktadır. 7/24 araç kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerine kesintisiz bir destek veren firmamız, ekonomik araç kiralama alanında da en uygun fiyatlı araçları sizlerle oluşturmaktadır. Kiralama araç Bornova alanında aradığınız her marka ve model aracı biz de bulabilir, hızlı ve konforlu araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yorum Gönder
Görkem
20 Nisan 2020 Pazartesi

Ben bu firmayı size kısa ve öz anlatmak isterim benim bu firmadan aldığım hizmeti oldukça beğendim araçları istediğim yere getiriyorlar ve bulunduğum yerden de alıyorlar araçları teslim etmeden gözünüzün önünde temizleyip kontrollerini yapıp hazır bir durumda hizmete sunuyorlar senet düzenlemesi çok makul ve tam kaskolu bir durumda ayarlıyorlar ben çok beğendim sizlerinde denemesini tavsiye derim