Araç Kiralama Araç Kiralama
Bize Ulaşın

Gaziemir bilinen Araç Kiralamaci

ZGR RENT A CAR Izmir'de 2009 yilinda kurulmus, o günden bu yana daha Izmir araç kiralama sektöründe faaliyet göstermeye devam eden, kaliteli ve müsteri memnuniyeti odakli çalismalari ile her zaman dikkatleri üzerine toplayan bir oto kiralama firmasidir. Her geçen gün müsteri portföyüne bu büyük kaliteli hizmet sayesinde yeni müsterilere ulasan ZGR Rent A Car, Oto kiralama ihtiyaçlarinizi daha hizli ve güvenilir çözümler sunmakta sizi hiçbir sekilde yari yolda birakmamaktadir. Araç kiralama alaninda giderek büyüyen bir firma olarak sizlere hizmet vermeye devam eden firmamizda bugüne kadar yasadiginiz en konforlu deneyimi yasayacaksiniz.

Araç Kiralama Izmir

Izmir'de ucuz araç kiralama imkani arayan ve güvenilir bir firma ile çalismak isteyen müsterilerimiz için araç kiralama Izmir sektörünün liderlerinden biri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamizdan uygun fiyatli olarak filo kiralama, günlük araç kiralama, aylik araç kiralama, soförlü ve soförsüz araç kiralama hizmetleri alabilir ayni zamanda havaalani transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Güven isteyen araç kiralama hizmetlerini sizlerle sigortali ve kaskolu olarak bulusturuyor, her kiralama sonrasinda araçlarimizin gereken Bakimlarini yaptirarak yeni müsterilerimize teslim ediyoruz.

Yorum Gönder
Ferhat
13 Nisan 2020 Pazartesi

Selam arkadaşlar ben bu firma hakkında olumlu düşünüyorum herkesin gönül rahatlığı ile gidip dilediği araçları kiralaya bilir ben şahsen gittim gördüm güvenilir ve bulunduğunuz yere araç da getiriyor alıyor sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Erdal
18 Nisan 2020 Cumartesi

Bu zamanda çok temiz araç veren az firma var sizin firmayı bulduğum için çok şanslı hissettim araçlarınızın hepsi çok temiz ve güvenilir yola çıktık mı aklımız arabada kalmıyor o kadar güvenilir yani demem o ki sizler de bu firmayı deneyebilirsiniz.