Araç Kiralama Araç Kiralama
Bize Ulaşın

Gaziemir de Uygun Fiyata Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama

Duray Rent A Car, 1997 yılında kurulmuş ve İzmir araç kiralama sektörüne adım atmıştır. Yıllar içerisinde büyüyen ve gelişen firmamız artık oto kiralama alanında uzmanlaşmış bir firma olarak siz değerli müşterilerine memnun bırakan bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Herkesin bütçesine ve ihtiyacına uygun geniş bir araç filosu ile araç kiralama hizmetini sütlerle buluşturan firmamız İstediğiniz zaman kiralaya bilmeniz için ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar çeşitli modellerde araçları sizlere sunmaktadır. İzmir oto kiralama ihtiyaçlarınızda firmamıza kesintisiz olarak 7/24 ulaşabilir rezervasyon yaptırarak aracınızı Bulunduğunuz yerde teslim alabilirsiniz.

Araç Kiralama İzmir

Araç kiralama İzmir hizmetini rezervasyon ve ihtiyaçlarınızı kısa zamanda sorunsuz bir şekilde karşılayarak sizlerle buluşturmaya devam eden firmamızın ofisleri de 24 saat sürekli olarak hizmet vermektedir. Günlük, haftalık, aylık, yıllık kiralama araç İzmir ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçebilir aynı zamanda şoförlü şoförsüz araç kiralama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Firmamızın siz değerli müşterilerine havalimanı transfer ve yol yardım desteği de bulunmaktadır.

Yorum Gönder
Ferhar
21 Nisan 2020 Salı

Selam beyler ben daha önce aldığım hizmeti değerlendirmek isterim ben temiz olan güvenilir firma bulma konusunda oldukça şanslıydım bana piyasada fazla olmayan araçların bu firma tarafından tedarik edilmesi beni oldukça etkiledi artık lazım oldukça her zaman bu firmayı tercih edeceğim sizlere bu deneyimleri anlattım diğer firmaların faiş durumlarından uzak kalmanızı istedim.