Araç Kiralama Araç Kiralama
Bize Ulaşın

Gaziemir Lüks Oto Kiralama Subesi

Billet Rent A Car, 2016 yili mayis ayi itibariyle Izmir Gaziemir, Izmir Çesme, Milas Bodrum Havalimani içerisinde faaliyet göstermeye baslamistir. Her geçen gün büyümeye ve gelismeye devam eden firmamiz yeni açtigi subesi ile Rize araç kiralama hizmetini de sizlere ulastirilmaktadir. Araç kiralama sektörünün en deneyimli firmalarindan biri olarak faaliyetine devam eden Billet Rent A Car, Rize oto kiralama ihtiyaçlariniza uygun fiyatli ve kaliteli çözümler üretmekte sizleri memnun birakin hizmeti ile tanistirmak tadi. Firmamiz sektördeki tek amaci kosulsuz müsteri memnuniyetini saglamaktir.

Araç kiralama Rize

Billet Car Rental  olarak bizler araç kiralama ihtiyaçlariniza kurumsal ve bireysel olarak yanit veriyoruz. Ekonomik, orta, segment ve lüks araç seçenekleri ile sizlere Rize Rent A Car hizmeti sunan Billet Car Rental, günlük araç kiralama, aylik araç kiralama, kurumsal araç kiralama ihtiyaçlariniza yanit veriyor. Rize ekonomik araç kiralama seçenekleri ile tanismak kaliteli hizmet anlayisini benimseyen bir firma ile çalismak için siz degerli müsterilerimiz de bizlere ulasmaya bekliyoruz. Firmamizin kiralik olarak bünyesinde bulunan bütün araçlar sigortali ve kaskolu sekilde beklemekte ve sizlere bakimlari yapildiktan sonra teslim edilmektedir.

Yorum Gönder
Sercan
18 Nisan 2020 Cumartesi

Öncelikle selamlar beyler ben bu firmadan aldığım hizmeti değerlendirmek istedim ben bu firmayı uzun süredir biliyordum ama çalışmak bu güne nasipmiş ben ilk gittiğimde bana sunduğu araç filosu çok hoşuma gitti ayrımcılık yapmadan en temiz modelli aracı bana verdiler bu da beni çok sevindirdi bu nedenle gönlümde bir yer ettiler size de tavsiye ederim gidin görün ne demek istediğimi anayın